gąsienicowe minikoparki CASE

Charakterystyka gąsienicowych minikoparek CASE

Stosowanie nowoczesnych rozwiązań w branży budowlanej pozwala zdecydowanie usprawnić pracę. Te roboty budowlane, które do tej pory wykonywane były stosunkowo długo, można przeprowadzić o wiele bardziej efektywnie.

Co proponuje CASE w zakresie minikoparek?

gąsienicowe minikoparki CASEWszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn, w których konstrukcji wykorzystano najnowsze technologie. Takie maszyny proponuje między innymi CASE – marka, która istnieje na rynku maszyn budowlanych już od około 176 lat. Bez wątpienia można więc jej zaufać. W swoim asortymencie posiada między innymi minikoparki na gąsienicach. Są to modele CX130D, CX160D lub CX180D. Największą popularnością cieszy się najnowsza z nich, a więc ta ostatnia. Ale wszystkie takie gąsienicowe minikoparki CASE przeznaczone są do pracy w mieście, do wykonywania infrastruktury drogowej, znajdują też zastosowanie w kopalnictwie oraz w branży odpadów. Czym charakteryzuje się taka minikoparka XC180D? Przede wszystkim skonstruowana została z wysokiej klasy komponentów, które zapewniają jej najlepsze parametry techniczne. Sam silnik na przykład posiada turbodoładowanie, które gwarantuje efektywność działania. Silnik rozgrzewa się automatycznie, a paliwo filtrowane jest dwustopniowo. Do tego dochodzi mechanizm SCR czyli selektywnej redukcji katalitycznej.

gąsienicowe minikoparki CASEZastosowany w minikoparce XC180D silnik zapewnia niską emisję spalin i spełnia pod tym względem restrykcyjne normy Unii Europejskiej. Jeżeli więc zależy nam na środowisku, ekologiczna minikoparka gąsienicowa będzie naprawdę dobrym wyborem. Ale to nie wszystko, taki silnik wyposażony został w specjalny ekran ochronny, który sprawia, że chłodnica nie może zostać uszkodzona przez uderzenie przy prędkości do 5 km/h. To sprawia, że maszyny CASE zyskują na niezawodności i bezawaryjności, czego nie można powiedzieć o maszynach od innych producentów. Ale nie tylko silnik jest ważny w minikoparkach CASE. Warto zwrócić uwagę także na stanowisko operatora – w maszynach CASE ma on zagwarantowane bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, a przy tym komfortowe warunki. Bezpieczeństwo – gdyż joystick sterowania wyłącza się automatycznie, gdy nie jest używany, ponadto w kabinie znajduje się pas bezpieczeństwa oraz system antywłamaniowy. Do budowy kabiny wykorzystano hartowane szkło bezodpryskowe, dlatego ciężko ją uszkodzić.

Oczywiście wymienione cechy to tylko część zalet gąsienicowych minikoparek CASE. Jest ich o wiele więcej i wiedzą o tym ci klienci, którzy już zdecydowali się na zakup maszyny od CASE. Z pewnością będzie im wydajnie służyła przez długi czas.