atrakcyjne drzwi wewnętrzne we włocławku

Czy warto zainteresować się drzwiami Erkado?

Poszukując dobrych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych do swojego domu, warto zwrócić uwagę na jednego z krajowych producentów, czyli firmę Erkado. Dobre drzwi muszą wyróżniać się wytrzymałością oraz dopasowaną estetyką. W przypadku drzwi zewnętrznych istotny jest także poziom izolacji akustycznej oraz termicznej. Wybierając drzwi wewnętrzne, można zdecydować się na takie wykonane z płyty MDF lub litego drewna.

Drzwi wykonane z płyty MDF są tańsze i lżejsze

drzwi erkado w lubelskimSkrzydła drzwiowe mogą być pokryte dowolną okleiną imitującą różne gatunki drewna. W przypadku drzwi płytowych konstrukcja składa się z płyty MDF lub klejonego drewna. Wszystkie elementy tworzą jednolitą powierzchnię. Zewnętrzną powłokę stanowią elementy wykonane z płyty HDF, która cechuje się wyższą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, takie jak wgniecenia czy zarysowania. Od jakości wypełnienia drzwi zależy, czy będą one pochłaniały fale dźwiękowe i zapewnią odpowiednią akustykę w pomieszczeniu. Wewnątrz drzwi firmy Erkado można znaleźć tekturowe wypełnienie w postaci wkładu stabilizującego. Jest ono sztywne i odporne na nacisk, dzięki czemu nie odkształca się nawet na przestrzeni wielu lat. Możliwe jest zamówienie drzwi z wypełnieniem pełnym, co zapewnia jeszcze lepsze wyciszenie. Trwałe i solidne drzwi Erkado w lubelskim można kupić wraz z usługą montażu i niezbędnymi akcesoriami, takimi jak klamki i zawiasy.

drzwi w lubelskimDo pokoju dziecięcego dobrze nadają się drzwi z krawędziami typu soft. Jest to rozwiązanie, w którym nie ma żadnych ostrych krawędzi, co poprawia estetykę, ale też zmniejsza ryzyko wypadku. Producent oferuje skrzydła drzwiowe pokryte wzmocnioną okleiną, która charakteryzuje się wysoką jakością i wytrzymałością. Drzwi mogą być lite lub posiadać przeszklenie. Wykorzystuje się do tego szkło hartowane lub tworzywa sztuczne. W przypadku nietypowych otworów drzwiowych można zamówić drzwi w niestandardowych wymiarach. Szukając drzwi zewnętrznych, można zdecydować się na skrzydła wykonane ze stali lub drewna. Istotnym czynnikiem podczas wyboru drzwi jest ich styl. Erkado dostarcza drzwi w stylu industrialnym, nowoczesnym i klasycznym.

Paleta dostępnych kolorów jest niezwykle bogata i obejmuje takie okleiny jak złoty dąb, orzech czy mahoń. Dostępne są też klasyczne kolory, jak biel czy czerń, a także niektóre barwy z palety RAL. Wysoka jakość drzwi zapewnia lepszą prywatność, większy komfort termiczny oraz przyjemniejszą atmosferę. Drzwi dostępne są w wielu modelach, które różnią się od siebie parametrami i wyglądem.