Kuchnia klasyczna

Innowacyjne rozwiązania w projektach mebli kuchennych

Funkcjonalna przestrzeń kuchenna to wyzwanie a za razem znakomite pole do popisu zarówno dla miłośników gotowania jak również designu. Nowoczesne trendy, które możemy znaleźć w kolorowych magazynach wnętrzarskich to świetna inspiracja, która pozwoli określić odpowiadający nam styl oraz wybrać estetyczne dodatki, które pozwolą na to, aby nadać charakteru oraz osobistego akcentu w wymarzonej kuchni, dzięki czemu stanie się ona nie tylko synonimem praktyczności ale także wyszukanego gustu właściciela.

Dobór mebli kuchennych

KuchniaPropozycje zestawów mebli kuchennych możemy znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych jak również na popularnych portalach społecznościowych. Ceny zabudowy kuchennej dla małego metrażu zaczynają się już od około 700,00zł i są przeznaczone do samodzielnego montażu. Zestawy mebli tego typu najczęściej maja szerokość około 230cm, więc znakomicie sprawdzą się w niedużych mieszkaniach i blokach stanowiąc stylowy komponent otwartego studio np. w kawalerkach. Jeżeli natomiast zależy nam na przygotowaniu indywidualnego projektu aranżacji wnętrza warto pokusić się o możliwość wykonania spersonalizowanej koncepcji kuchni na zamówienie, dzięki czemu zyskamy pewność, że całość będzie w pełni dopasowana do naszych potrzeb i wymagań.

Kuchnia klasycznaJeżeli chodzi o dopracowane meble – Gorzów Wielkopolski oferuje profesjonalne przygotowanie mebli z litego drewna, za które wraz z fachowym montażem zapłacimy od około 3000,00zł w górę. Zlecenie wykonania indywidualnej zabudowy kuchni to praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie możliwość samodzielnej organizacji funkcjonalnej przestrzeni do pracy w kuchni. Decydując się na inwestycję w kreatywny projekt indywidualnej kuchni zyskujemy możliwość m. in. dostosowania optymalnej wysokości blatu roboczego, ilości szuflad, rozmieszczenia szafek czy profesjonalnego wykonania zabudowy komponentów wyposażenia AGD takich jak zmywarka czy piekarnik, dzięki czemu efektywnie zwiększamy powierzchnię blatu. Dodatkowo w projekcie możemy uwzględnić praktyczne rozwiązania takie jak stopery, dzięki czemu zapobiegniemy trzaskaniu czy przygotować specjalne miejsce na tablet wypełniony pomysłami na przekąski, ciasta i inne dania.

W ostatnich latach na popularności zyskują także nowe koncepcje frontów, na których możemy swobodnie zapisywać kreatywne pomysły za pomocą markera, a dzięki specjalnie zaprojektowanym powierzchnią są one łatwe w utrzymaniu czystości. Innowacyjne drzwiczki od szafek tego typu mogą także posłużyć za małą przestrzeń artystyczną dla naszych maluchów, dzięki czemu o wiele przyjemniej będzie nam spędzać razem czas w kuchni podczas gdy każdy z nas na swój sposób stworzy coś kreatywnego.