barrisol - sufit

Sufity napinane marki Barrisol

Większość sufitów w domach, hotelach, czy restauracjach jest po prostu kawałkiem białej przestrzeni, na którą nikt nie zawraca uwagę, chyba że akurat chce obejrzeć wiszące lampy. Taki rodzaj wykończenia powierzchni pokoju ma wiele zalet – nie odwraca uwagi od aranżacji pokoju, stanowi dobre tło dla żyrandoli, czy plafonów. Czy jednak to jedyna opcja? Okazuje się, że jest ich znacznie więcej.

Piękne sufity

produkty barrisolNajprościej byłoby po prostu pomalować sufit na kolor inny niż biały. Nawet jeśli będzie to odcień kremowy, ecru, czy beżowy to nadal będzie się wyróżniał, nie wspominając o użyciu farby fioletowej czy zielonej. W ten sposób można szybko i tanio odmienić całe pomieszczenie. Dawniej stosowało się często także kasetony, dziś wyparte przez panele 3D. Dominują tu przede wszystkim motywy geometryczne oraz roślinne. Panele przykleja się do sufitu i gotowe. Jedyną trudnością może być ich idealnie równe docięcie. Niektórzy na suficie kładą drewniane deski lub belki, jak również tapety, choć trzeba przyznać, że to opcja bardzo rzadko wybierana. W związku z tym warto zainteresować się innym rozwiązaniem, jakim są produkty Barrisol.

barrisol - sufitTo znany i ceniony producent sufitów napinanych. Posiadają one wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, potwierdzające to, że są wykonane z najlepszej jakości materiałów, są bezpieczne dla środowiska, jak również odporne na uszkodzenia. Sufity napinane dostępne są w ponad kilkuset opcjach kolorystycznych w kilku seriach – dostępne są modele które można łączyć z oświetleniem czy z nagłośnieniem, a także te o podwyższonej odporności na wilgoć i wodę. Sufit nie musi być jednak gładki. Nic nie stoi na przeszkodzie by miał on grafikę z rozgwieżdżonym niebem, morskimi falami, kwitnącymi roślinami, czy zachodzącym słońcem. Grunt to dopasować wzór do stylu aranżacji wnętrza. sufity napinane można mocować w domach, hotelach, salach weselnych, lokalach gastronomicznych, firmach, czy halach eventowych. Pozwalają zakryć pęknięcia na suficie, zniwelowac zbyt wysoki sufit np. w kamienicy, czy po prosto odmienić wnętrze. Dają naprawdę ogromne możliwości, przy jednocześnie korzystnej cenie oraz stosunkowo prostym suchym montażu.

Wybierając produkty Barrisol klient wie, że wybiera to co najlepsze. Są to towary luksusowe, eleganckie, o wysokiej trwałości, dzięki czemu nie trzeba ich często zmieniać, nie pojawiają się też na nich pęknięcia, wgniecenia, czy odbarwienia. Warto jednak zatrudnić profesjonalną firmę która je poprawnie zamontuje tak by były bardzo dobrze napięte.